PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599110}
7,4 3 832
oceny
7,4 10 1 3832
Family Guy Presents: It's a Trap
powrót do forum filmu Family Guy Presents: It's a Trap

widziałem. pompa nieziemska:D

michaaal07

Moim zdaniem niesamowite dno w porównaniu do "Blue Harvest". Niestety Family Guy zaczął się psuć, nie osiągnie już nigdy kwintesencji (4,5 sezon). Kiedyś śmiałem się przez cały czas trwania odcinka (czasem dłużej). Teraz co drugi odcinek jakiś, żart wywołuje u mnie mały uśmieszek. Zamiast robić 3 średnie seriale, powinni się wziąć porządnie za Family Guy'a.
Pozdrawiam Heisen

Heisen

Z każdą częścią "trylogi" co raz gorzej :/

ocenił(a) film na 4
michaaal07

Już od 2 grudnia jest na torrentach, mogli się bardziej postarać nad tym filmem.

WielkaPustka

Niestety nic specjalnego :-/ Nie dorasta nawet "Blue Harvest" do pięt.

Denis

Też mam podobne po obejrzeniu tego czegoś. Uśmiechnąłem się ze 4 razy może (głównie za sprawą Stewiego), a i tak najbardziej podobała mi się końcowa gadka w domu o Sethach:). W "Blue Harvest" natomiast miałem dużo ulubionych momentów i co za tym idzie dużo śmiechu. Tej drugiej parodii SW to w ogóle nie pamiętam, ale chyba nie była tak słaba jak trzecia. Ocena 3/10.

ocenił(a) film na 7
michaaal07

popieram, trochę FG obniżyło loty, szkoda jednak, że to ostatnia już częśc sagi była. mam nadzieję, że 9 sezon do końca będzie trochę lepszy:)

ocenił(a) film na 5
dresik

Sami twórcy przyznali w napisach na początku, że to słaby epizod i że zrobili go pod naciskami Foxa. Osobiście najbardziej się uśmiałem na "Something Something Something Dark Side". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
michaaal07

wciąż bawi!

nawet tych bardzo wybrednych...

fabio

Z części na część słabsze... Tylko "Blue Harvest" jest warte uwagi, niestety :P W "Something" gagi był robione na siłę, a w "It's a trap" mało ich i nie śmieszą.

ocenił(a) film na 3
michaaal07

strasznie przeciętny, żeby nie powiedzieć, że słaby..
też jestem zdania, że family guy się popsuł ostatnio strasznie, a ten film jest tego dobitnym przykładem... :/

ocenił(a) film na 7
michaaal07

no w porównaniu do "Blue..." to kiepsko troche... pomysł był dobry, ale trzy razy pod rząd to samo to za dużo

ocenił(a) film na 4
michaaal07

Niestety przychylam się do większości opinii - bardzo słabo..
Z tych trzech epizodów najlepszy był moim zdaniem 'Something, something, something dark side'.

ocenił(a) film na 10
domine667

nie rozumiem o co Wam chodzi :) mi się akurat strasznie podobał, uśmiałem się bardzo :D Ewoki dobijające wrogów po bitwie, "lot od niechcenia", Peter/Han zmuszający oficerów do kopania własnych grobów, można troche tego wymienić, mi się to strasznie spodobało :D i nie miałem też nic przeciwko wykorzystaniu postaci z AD i CS, całkiem nieźle się wpasowały :)

ocenił(a) film na 3
kokon_mw

niestety jak dla mnie dno kompletne. liczyłem na ubaw po pachy a nie mogłem doczekać sie końca ;P ale co kto lubi ;)

ocenił(a) film na 10
michaaal07

chciałbym się dowiedzieć kogo parodiuje wypowiedź generała ackbara przed atakiem na Endor. Kogoś z bękartów wojny? Nie mogę znaleźć, a wkręciło mi się porządnie.

ocenił(a) film na 7
gurf

A możesz powiedzieć co konkretnie powiedział? Możliwe, że jestem w stanie ci pomóc :) Wiem, jak to jest, jak coś ci się utrwali i za cholerę nie wiesz co to, a potem męczy cię przez cały dzień.

ocenił(a) film na 5
michaaal07

Jak na family guy marnie :( Nie tego oczekiwałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones