Seth GreenI

Seth Benjamin Gesshel-Green

7,2
4 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Green

sama nie wiem dlaczego, ale ja tego faceta po prostu kocham ;) może nie wszystkie filmy, w których grał są genialne, ale większość jest co najmniej dobra. a role, które gra są według mnie świetne :) no a poza tym jest uroczy ;P
szkoda, że w Polsce tak mało znany, nie znam wielu ludzi, którzy by o nim słyszeli...
lubi go ktoś?

green_agata

Ja go lubię, jest bardzo sympatyczny :) I słodki też :D Aktorem też jest dobrym, tylko dostaje same takie lekkie, komediowe rólki i nie może się wykazać :/ Według mnie to przez to, że nie jest zbyt wysoki, no i nie wygląda jak Brad Pitt... (ale i tak wolę Setha od Pitta :D)

double_w

też wolę Setha od Pitta, Blooma, i innych Hollywoodzkich 'przystojniaczków' ;P a to że jest dosyć niski wcale mi nie przeszkadza :D właściwie, to gdyby był wysoki to chyba nie byłby aż taki słodki ;)

prawda, nie dostaje żadnych 'poważnych' ról. szkoda, no ale trzeba poczekać, może kiedyś... :)
pozdrawiam ;D

green_agata

Masz rację - wysoki Seth nie byłby taki sam :D Ale gdyby był troszeńkę wyższy może w końcu ktoś by go zauważył i docenił...
Sympatycznie wypadła scena w "Szalonej imprezie", kiedy Seth całował się na ulicy... Dziewczyna pół głowy od niego wyższa była :D To było cute :D I Seth był cute :D I jest nadal ;)
Też mam nadzieję, że kiedyś zacznie otrzymywać poważne role... Również pozdrawiam :D

double_w

wczoraj obejrzałam 'Without a paddle' :) Seth był najniższy (reszta była chyba o cztery metry większa), ale i tak to on mi się najbardziej podobał ;) podobnie jest z innymi filmami: nawet, gdyby grały tam największe sławy Holywoodu, to i tak to on by mnie najbardziej interesował ;D ale co ja poradzę, innych ciągnie do Orlando Blooma, Ashtona Kutchera, Brada Pitta itede, a mnie najbardziej ciągnie do Setha :) taka już jestem, i tyle.
miło mi, że jakaś fanka się znalazła :)

green_agata

ja też go lubię (baardzo) i myślę, że jego wzrost raczej mu nie przeszkadza w zdobywaniu ról. W końcu taki tom cruise też nie należy do najwyższych, a każdy go zna ;p

chickenrangers

o, grono fanów się poszerza ^^ wprawdzie powoli, ale zawsze coś :)
tom cruise faktycznie jest niski, ale bardziej go znają, bo grał w znanych filmach i miał głośne romanse z hollywoodzkimi gwiazdkami ;P a poza tym ta cała afera z Katie...
pozdrawiam kolejnego fana ^^

green_agata

Ja też go bardzo lubie ;) a w "Szalonej Imprezie" grał świetnie! Pozdrawiam :)

niebiesko_oka

małe sprostowanie:
ten temat został założony jakiś czas temu, oczywiście wiele się od tamtego czasu zmieniło, między innymi to, że seth nie jest już moim ulubionym aktorem ;P

green_agata

Z twarzy mu sie dobrze patrzy, ma życzliwość na twarzy wypisaną. chciałabym go poznać :)

pzdr

green_agata

Zgadzam się z Tobą w 100% ;)) Ja też go uwielbiam! Ma ogromny talent komediowy, ja po prostu kocham komedie z nim, a do tego jest taki uroczy jak powiedziałaś ;))) Nie wiem w sumie dlaczego, ale kocham go ;P

smalldysia

Dla mnie już zostanie Jeffem "Jokerem" Moreau:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones