PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 682
oceny
8,0 10 1 67682
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Beznadziejny lektor

ocenił(a) serial na 10

Ogólnie serial mega, ale polecam ogladac tylko w oryginale z napisami ( a najlepiej bez ale to wymaga ze względu na slang i gry słów naprawde bardzo dobrej znajomości angielskiego) w każdym razie lektor w tym serialu to jakieś totalne nieporozumienie, jak go słyszę to normalnie odcinek na wstepie traci 90% swojego uroku. warto poszukać czasem chwile dluzej i obejrzec z napisami.

haryyy5

to ktoś to w ogóle ogląda z lektorem?! pamiętam, jak na foxie zawsze fg leciał z napisami. Nawet samo tłumaczenie tytułu jest beznadziejne, już nawet chyba zakładałam o tym wątek.

ocenił(a) serial na 10
pussycat

jak widać oglądają bo niektórych odcinków nawet nie moglem znalezc z napisami. U nas już się przyzwyczaiłem że jest grupa niepiśmiennych którzy wolą nawet lektor ivo niż napisy. Co do tłumaczenia tytułu to nawet nie bede komentował bo "family guy" to "family guy" a nie żadna głowa rodziny ;)

ocenił(a) serial na 10
haryyy5

100% racji !!!

haryyy5

Uwielbiałem lektora i bardzo żałuje, że nie robią dalszych odcinków z nim. Eh...

ocenił(a) serial na 8
haryyy5

https://www.youtube.com/watch?v=sqH9L9EnAKo

Nie wyobrażam sobie, żeby np. takie sceny jak ta wyżej były zaśmiecane jakimś lektorem. (btw. genialna scena :P).

haryyy5

Nie wiem co odbiło gościom z polskiego FOX, ale na pewno nic dobrego. Starsze sezony FG dają z napisami, a nowsze (te wyprodukowane mniej więcej od 2010 roku) już z Knapikiem... Osobiście nic do niego nie mam, uważam go za dobrego lektora, ale w tym przypadku lektor (obojętnie kto by nim nie był) wręcz zabija ten serial, dla mnie przestaje być śmieszny. Zupełnie nie wiem dlaczego nasz FOX zrezygnował z napisów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones