PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 669
ocen
8,0 10 1 67669
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Czy się rozkręci?

użytkownik usunięty

Obejrzałem 1 sezon i muszę przyznać, że na razie jest średnio. Czy później będzie lepiej? A może
lepiej żebym sobie już teraz odpuścił?

1 sezon był jakby... testowy. Później jest tylko lepiej.

Co prawda niektórzy uważają, że po sezonie 6. serial obniżył loty (przestał być śmieszy), ale ja w ogóle tego nie zauważyłem.

użytkownik usunięty
michu1945

Dzięki, pewnie będę oglądał dalej. Pierwszy sezon nie jest jakiś zły, ale jakiś taki... no właśnie nijaki :)

ocenił(a) serial na 10

Oglądaj oglądaj! Później jest tylko lepiej! Fakt niektore odcinki sa leepsze, niektore gorsze:)

oglądaj, moim zdaniem naprawdę rozkręca się od 5/6 sezonu. Fakt, że ostatnie dwa sezony miały troche słabizn, to jednak perełek też trafiało się w nich mnóstwo. Zwłaszcza jeśli jest się w miarę obcykanym z popkulturą, stereotypami czy angielskim (dużo gry słów) - po swoich kumplach widzę, że bez tego obcykania wielu (często świetnych) żartów sie nie załapie.

Dalej jest lepiej, zwłaszcza 3/4 sezon.

użytkownik usunięty

Obejrzałem 10 odcinków drugiego sezonu i muszę przyznać, że już jest spory postęp w porównaniu do sezonu pierwszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones