PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 682
oceny
8,0 10 1 67682
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

W najnowszym odcinku umiera Brian, pies rodziny Griffinow. W tym samym odcinku Vinnie zostaje nowym psem
rodzinnym, zastepujac Briana. Co o tym sadzicie, jakie sa wasze odczucia?

ocenił(a) serial na 9
avalan666

Odczucia bardzo negatywne. Jeśli już chcieli się kogoś pozbywać, mógł to być Chris. Najmniej barwna i najnudniejsza postać.
Nowy pies jak na razie nie podoba mi się ani pod względem wyglądu ani głosu. Być może w następnym odcinku Stewie odbuduje jakimś cudem wehikuł i przywróci Briana.
Serial ogólnie jest coraz niższych lotów i obawiam się, że uśmiercenie stosunkowo ważnej i lubianej postaci tylko obniży jakość. Za jakością pójdzie widownia i serial zostanie cancel.

ocenił(a) serial na 8
Fibius

A ja, czytając imbd, cały czas miałam wrażenie, że Brian jest tą najbardziej hejtowaną postacią (z tych ważniejszych, Chrisa nie liczę), a teraz wielki płacz, bo go zabito. Osobiście lubiłam Briana, szczególnie w duecie ze Stewie'm. Ale temu nowemu dam szansę. To tylko kreskówka przecież :)
I rzeczywiście pojawiają się głosy, że Seth chce zniechęcić stację do FG, żeby go wreszcie anulowano. Może to i lepiej, bo jakość spada z każdym sezonem, ale jednak mi by brakowało tego głupkowatego Petera i spółki.

Kasiek_haz

Zgadzam się, że generalnie poziom kolejnych sezonów obniża się, ale powiem Wam szczerze, że przy przedostatnim odcinku z Włochami dawno się tak nie uśmiałem z FG, zwłaszcza, jak się jest fanem wszystkiego, co związane z Italią, to się można było dobrze zabawić :)

Natomiast przedwczorajszy odcinek... Smutek :/ Brian lepszy od Chris'a i Meg, chociaż w sumie praktycznie już wszystko widzieliśmy w FG, więc może to rzeczywiście czas na zakończenie serialu, żeby nie było jak teraz jest np. z two and half man'em, gdzie brną na ślepo do przodu, a od 3 sezonów kaszana :|

ocenił(a) serial na 10
Fibius

dla mnie Brian był najnudniejszą postacią, Chrisa lubię, ale nie wyobrażam sobie tego serialu bez Briana! O co tu chodzi w tym odcinku? Jestem zbulwersowany i zawiedziony. Mam nadzieję, że w następnym odcinku Brian powróci

avalan666

Bywa. Żył 14 lat i trudno. Możliwe, że to czas na zmiany by zmienić serial by znowu był na wyższych lotach.

ocenił(a) serial na 7
michu1945

Chyba cały czas miał 7-8 lat :). Jakoś po takim Stewie'm nie widać by był już wzrostu Chrisa :).

tc1987

Ja mówię o filmiku na którym pokazane są jego lata: 1999 - 2013. * Cho*era, nie mogę go znaleźć* W serialu to on miał tam chyba 56 lat, czyli 8 lat ludzkich.

ocenił(a) serial na 7
michu1945

To był odcinek z 7 serii, "New Brian" czy jakoś podobnie.

Swoją drogą wolałem tamtego kundla od tego mafijnego Pesciego w psiej wersji:P. I tak się nastawiam na to że będzie to taka sama śmierć jak ta w SP kiedy Kenny zniknął na cały sezon i wrócił.

ocenił(a) serial na 9
avalan666

What the hell man??

Brian obok Stewiego to moja ulubiona postać,
też się łudzilem ze Stewie jakos cofnie się w czasie i wyprostuje wszystko. Porażka, jak mam oglądać tego nowego psa z włoskim akcentem to mnie mdli...

ocenił(a) serial na 10
avalan666

Stewie wspominał o podróży w przyszłość do Gwiazdki żeby obczaić zabawki więc może Stewie z stamtąd go jakoś odnajdzie i ożywią Briana... Może odnajdzie jakąś wiadomość od Stewiego w zabawkach na Boże Narodzenie, bo Stewie z przyszłości go widział z Vinniem i wie jak go powiadomić.

morgana000

Brian byl swietna postacia, szkoda ze sie go pozbyto. Gdyby odszedl chris czy meg to serial by az tyle nie stracil, zreszta para stewie + brian i ich przygody byla swietna, chris i meg to chyba w ostatecznosci robili cos ciekawego razem. Nowemu psu to radzilbym dac szanse, dopiero sie rozkreca i moze sie oakze ze ten bedzie spoko, na razie to jest taki nudnawy jedynie.

ocenił(a) serial na 9
morgana000

też mam nadzieje, ze Brian wróci. przecież to jest bez sensu... tyle lat żył z nimi, był błyskotliwy -samo jego zachowanie w stosunku do Stewiego czasem a w szczególności do Petera było jednym z mocnych punktów tego serialu. nie wyobrażam sobie, żeby ten Vinny robił to samo... gdzieś tu jest haczyk.

ocenił(a) serial na 8
avalan666

a dla mnie potyczki słowne między Brianem a Lois, Peterem czy Stewiem trzymały serial przy życiu i był nieodzowną jego częścią. Będzie ich brak to pewne i ciężko będzie to zastąpić :(
Smutek i tyle
no zobaczymy co z tym całym Vinniem vyniknie

ocenił(a) serial na 10
avalan666

Zastanawia mnie jak będzie wyglądać czołówka w następnym odcinku skoro Brian już nie występuje?

ocenił(a) serial na 9
farber

tak samo tylko ze zamaist briana jest ten nowy

ocenił(a) serial na 6
avalan666

Może uda się jeszcze jakoś go przywrócić do życia. Poza tym ten Vinny wydaje się taki bardzo bezpłciowy i według mnie błedem twórców było uśmiercanie Briana. Oby Stevie odbudował to wehikuł czasu. A co do samego sezonu 13 to (oprócz odcinka 2 który mi się wogóle nie podobał o tym małym Peterze i incydentu z Brianem ) jest o wiele lepszy póki co niż poprzedni.

ocenił(a) serial na 9
avalan666

Brian wróci zobaczysz, a Stewie pozbędzie się Vinniego tak jak tego drugiego Briana, który sam się zabił i porąbał się na kawałki :)

użytkownik usunięty
avalan666

[IMG]http://i42.tinypic.com/3450ac2.png[/IMG]

avalan666

Szkoda, że Briana nie zabili na stałe. Pies któy udaje, że jest mądrzejszy od ludzi jest niesamowicie zarozumiały, potrafi grać człowiekowi na nerwach.

avalan666

myslę że jest to chwyt marketingowy by zwiększyć oglądalność.. Brian wróci najpóźniej w przyszłym sezonie..

freeze84

spoko nieważne.. obejrzałem kolejne odcinki.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones