PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 669
ocen
8,0 10 1 67669
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

O LOL

ocenił(a) serial na 1

PO fotce juz widac ze zrypane ;/

ocenił(a) serial na 10
Bover0

Lol.... to sie nie patrzy na fotke tlyko na film, a film jest bardzo fajny :d

ocenił(a) serial na 1
pejsos

Leprzy od Matrixa ?

ocenił(a) serial na 1
Bover0

Z tego co tu pisze to to jest serial a nie film :/

Bover0

bo to jest serial i jest naprawde zajebisty

ocenił(a) serial na 1
__Madzia__

Leprzy od prison brejka ? :P E tam pewnie to kolejne south parki i simsonowie itp a ja nie cierpie takich seriali

ocenił(a) serial na 10
Bover0

Najsmieszniejszy serial jaki w zyciu widzialem , south park i simpsonowie sie nie umywaja do tego , nie wspominajac juz o prison breaku (pisze sie lepszy a nie leprzy i nie tlumaczyc sie dysleksja)

ocenił(a) serial na 1
tomczyk69

Pszeciesz mam dyskecjię wiendz jak mogye wiećiedź jak i co śe pirze ?

ocenił(a) serial na 10
Bover0

Boś tępak, dlatego nie wiesz.



zal.pl



ocenił(a) serial na 10
Pypciu

dobra widze ze to prowokacja, ale sam fakt takiej prowokacji sprowokował mnie do ordynarnego zachowania :P

ocenił(a) serial na 1
Pypciu

O_o Ja Ci dam tempaka <foch>

ocenił(a) serial na 10
Bover0

litości.... lepszy od matrixa człowieku przeciez to nie jest film sensacyjny tylko bajka dla starszych ze tak powiem, w dodatku wysmienita i leposza od south park czy simpsonów <które zreszta tez bardzo lubie> :P

ocenił(a) serial na 1
Justine_3

Przecież zmieniłem z matrixa bo jakis cymbał pisał ze to film wienc porównałem z jednym z najleprzych filmów wienc potem zmienilem na serial jak sie dowiezialem ze to serial.Matrix nie aktualny.Prison owszem.

ocenił(a) serial na 10
Bover0

ok.A teraz troche inaczej. Nie można porównywac tych dwóch seriali!!!
Musimy brac pod uwage jaki to jest rodzaj serialu. Głoewa rodziny jest serialem komediowym w całkowicie. natomiast Prison break <który tez jest zajebistym serialem> jest sensacyjny kryminalny. Nie mozna porównywać dwóch calkowicie odmiennyxch seriali!!!!
Ale widze ze nie lubisz simpsonó i south park, więc wątpie z e family guy ci sie spodoba choc ja uwazam ze jest super. pozdrawiam :*

ocenił(a) serial na 9
Bover0

Serial jest bomba ale ma specyficzne poczucie humoru. Tu bohaterowie nie przewracaja sie na skorkach od banana powodujac sztuczny smiech w tle. Humor bardziej przypomina skecze Monty Pythona niz amerykanskie poczucie humoru. Ale mnie to odpowiada.

ocenił(a) serial na 8
Bover0

Przecież to prowokacja, on tylko udaje takiego prostaka. Prawda?... PRAWDA?!?

ocenił(a) serial na 1
Bloody_Marian

Nie prawda :P

użytkownik usunięty
Bover0

Też mi się tak wydaje.A oprócz tego jest coś dobrego w serialu?
Oglądałam właściwie tylko jedną scenkę w j. ang. i niezbyt mi się spodobała.
A czy cały serial jest w miarę ok i godny polecenia? Bo może bym się skusiła na obejrzenie kilku odc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones