PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 628
ocen
8,0 10 1 67628
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

w jaki sposób serial odnosi się do polityki? wiem, że twórcy kpią z politycznej poprawności, ale
chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej ponieważ mam do napisania pracę na temat ideologii
politycznej w family guy'u ;)

użytkownik usunięty
kasiarzynaeloelo

np peter grifin mial strone itnenretowom o 9/11 xdddddddd

ocenił(a) serial na 8
kasiarzynaeloelo

Kasiu, fajny temat!! Podzielisz się wnioskami z pracy. Jestem bardzo ciekawa. Sarkazm mocno konserwatywny, patriarchalny, czasami mizoginiczny więc podejrzewam opcję polityczną twórców ;) Jednak mogę się bardzo pomylić ;) Niemniej ironia doskonała :)

gorzcola

twoja wypowiedz utwierdza mnie w pogladzie ze kobietom nie jest potrzebna edukacja. takie slowa jak "patriarchalny" albo "mizoginiczny" moga sie wydac inteligentne kiedy odbiorca jest 10 letnie dziecko albo ktos kto nie ukonczyl edukacji na poziomie srednim czy nawet podstawowym

ocenił(a) serial na 9
kasiarzynaeloelo

Brian np. jest typowym demokratą, dba o prawa mniejszości, jest za równością, ochroną środowiska (jeździ Priusem); zwolennik szczepień, no i jest ateistą. Często jest wyśmiewany za to przez resztę rodziny. Ogólnie program jest raczej bardziej konserwatywny (leci na Fox'ie) choć zdarza im się atakować i wyśmiewać rożne religie (najbardziej dostaje się chyba żydom) a także różne skrajności lewicowe jak i prawicowe. Śmieją się ze wszystkiego z czego śmiać się nie wypada (z kalek, bezdomnych, homoseksualistów, praw kobiet, afroamerykanów, muzułmanów itd).

piotrek710

https://i.pinimg.com/564x/66/7c/4a/667c4a9b62b7dfa87df217cbfd29dad6.jpg

kasiarzynaeloelo

https://i.pinimg.com/564x/66/7c/4a/667c4a9b62b7dfa87df217cbfd29dad6.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones