PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 682
oceny
8,0 10 1 67682
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Jaki serial jest najlepszy?

ocenił(a) serial na 9
bisban

Z tej trójki wolę wyśrodkowanego Family guya, Simsons nie powodują u mnie takie rotfl-a a south park jest troche zbyt wulgarny i momentami okrutny. Jeśli lubisz Family guya polecam ci kreskówkę Futurama, mi się osobiście bardzo podoba, na równi z FG

ocenił(a) serial na 9
bisban

Family Guy za Stewiego i Briana , Simpsonowie za Barta, South Park za Cartmana :D

trudna decyzja ^^

Tarantinka19

simpsons!! :)

ocenił(a) serial na 5
bisban

FUTURAMA

ocenił(a) serial na 8
stonedfish

Family Guy ;) za Stewiego i Briana

bisban

Family Guy. Bezapelacyjnie.

ocenił(a) serial na 2
prozaic

Futurama i Simpsonowie do 16 sezonu

ocenił(a) serial na 7
bisban

South Park, a od McFarlane'a ZDECYDOWANIE wolę American Dad

ocenił(a) serial na 8
bisban

Simpsonowie najlepsi

ocenił(a) serial na 5
bisban

South Park, a zaraz za nim The Simpsons. Family Guy bywa śmieszny, ale przez większość czasu mnie nudzi. Albo irytuje. W taki typowo amerykański, pseudo satyryczny sposób.

stupidkid

Futurama! Choć South Park też jest genialny. Family Guy jest fajny, ale na dłuższą metę nudzi. Simpsonów mogę obejrzeć raz na jakiś czas, ale bez zachwytu.

ocenił(a) serial na 7
stupidkid

Family Guy to po prostu zlepek idiotycznych gagów , choć sezony 1-5 są dobre od sezonu 6 w górę jest coraz gorzej ;-( Aż dochodzimy do takiego crapu jak sezon 12 .South Park jak i Futurama są genialnymi serialami i idealną satyrą . Simpsonowie zmienili telewizję i za to są cenieni .

bisban

Family Guy też za Briana i Stewiego

bisban

simpsonowie zdecydowanie najlepsi.
South park to pozbawiona sensu papka gowna szczegolnie ostatnio, family guy na poczatu bardzo dobry pozniej gowno, jedynie simpsonowie trzymaja poziom, maja jakis sens i przeslanie.

XiVator

Otóż nie. Simpsonowie w nowszych odcinkach stracili swój poziom. :( Jedynie pierwsze sezony są świetne, właśnie z przesłaniem, sensem, bardziej wyrafinowanym i nie abstrakcyjnym humorem. Widocznie nie oglądałeś nowych odcinków Simpsonów. Z sentymentu do początków i szczytów daje Simpsonom 9/10, co jest najwyższą oceną z domniemanych przykładów podanych w temacie. :)

ocenił(a) serial na 8
bisban

Simpsonowie i Family Guy

bisban

The Simpsons

ocenił(a) serial na 5
Mnichu02

South Park jak dla mnie nie da się porównać, bo to zupełnie co innego.
Pozostałe jak najbardziej (bo schemat bardzo podobny).
Family Guy wg mnie jest jednak śmieszniejszy. Jeśli chodzi o kreskę to chyba wolę Simpsonów.
Postacie.. moim zdaniem wygrywają Simpsonowie. Tam każda postać pełni jakąś rolę. Natomiast w Family Guy taki np. Chris jest jak dla mnie zupełnie niepotrzebny, Peter i Homer są bardzo podobni, ale Homer jak dla mnie jest ciekawszy, Marge też bardziej mi się podoba niż Lois. Tylko Stewie i Brian trzymają poziom. Reszta postaci w większości jest nudna..



ocenił(a) serial na 7
bisban

Jasne, że Futurama

ocenił(a) serial na 7
bisban

Na równi stawiam zarówno South Park jak i Family Guy'a. Simpsonowie daleko, daleko w tyle.

ocenił(a) serial na 3
bisban

Mój ranking
1.Futurama
2.The Simpsons
3.South Park
4. Family Guy
Top 3 jest od początku do końca genialne, podczas gdy ostatnie odcinki family guya już takie dobre nie są

ocenił(a) serial na 10
bisban

1. Family Guy
2. Futurama
3. American Dad
4. South Park
5. The Cleveland Show

Family Guy rządzi, wszystkie inne seriale daleko za nim

ocenił(a) serial na 10
tomek7125

Racja,ale żeby go docenić trzeba wymiatać po angielsku,przy Simpsonach wystarczy lektor.

ocenił(a) serial na 7
tomek7125

Family Guy ''rządzi'' bo to poza sezonami 1-5 najczęściej idiotyczne gagi ze słabą fabułą i masą irytujących postaci i sytuacji . Rozumiem że gagi typu '' Peter Grifin uczy się spadać na spadochronie więc spada zabijając Ninje, gniotąc swoja curkę ,wpadając do biblioteki, znajdując się w grze na systemy Android Angry Birds '' może kogoś bawić ale bez przesady żeby serial z masą dowcipów w stylu Petera Grifina uderzającego biczem po twarzy paro letniego Stewiego czy rzygającą na siebie rodzinę . To nie są wyjątki , takich żartów w sezonach 6-15 jest coraz więcej i więcej . Oczywiście zdarzają się perełki takie jak Brian and Stewie , I dream of Jesus, Road to Germany , Road to the Multiverse, Back to the Pilot czy Road to the North Pole ale takiego Herpe the Love Sore to się nie da wybaczyć . Więc nie wiem czemu wolisz to od inteligentnego South Park'u i Futuram'y. I mimo to że South Park i Futurama a Family Guy to seriale które mają setki różnic to ja podam ci jedną - Kiedy w South Park np. Stan jest zdepresowany to widz tez to w pewnym stopniu czuję, a w Family Guy kiedy jakaś postać jest smutna to pozostaje tylko czekać aż dostaniemy związane z tym gagi i żarty . Mam nadzieję że chociaż to do ciebie przemówi .

ocenił(a) serial na 10
kretowskikrecik123

Hahahhaha, 6 lat temu pisałem tamtą wypowiedź xD i teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć że duużo bardziej doceniam South Park. Nie jestem już naiwnym nastolatkiem i mogę bez żenady stwierdzić że South Park jest po prostu lepszy niż Family Guy. Szczególnie widać to na przestrzeni ostatnich sezonów.
PS. jak pisałem tamtą wypowiedź to sezony 1-5 FG były dosłownie jedynymi dostępnymi :-)

ocenił(a) serial na 7
tomek7125

To spoko ;)

bisban

family guy jest najlepszy

bisban

Zdecydowanie Simpsonowie. Biorąc pod uwagę choćby ilość nagród, popularność i średnią na filmwebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxo

Przestań odpisywać na moje stare posty. Zgłoszone, nie będę z Tobą dyskutował.

ZupkaChinska

Sam odpowiadasz na moje stare posty i wcinasz sie w dyskusje w której nie uczyestniczysz, robisz z siebie głupka i jeszcze mi nakazujesz, ze mam ci nie odpisywać? przykro mi, ale od dzić pod każdym swoim wpsiem zobaczysz mój, pozdrawiam .

ocenił(a) serial na 10
bisban

bezapelacyjnie Family Guy! a zaraz za nim American Dad, Futurama i Archer

ocenił(a) serial na 10
bisban

Family Guy na pierwszym miejscu, American Dad na drugim, Futurama na trzecim. South Park i Simpsonowie dopiero poza podium ;)

ocenił(a) serial na 9
MsFierceFrog

The Simpsons ^^ to jest serial dla każdego tam się bedzię śmiało i 6letnie dziecko jak i dorosła osoba :D
Co do Family Guy też trzyma wysoki poziom.
South park jest poniżej krytyki, na samym początku serial trzymał swój poziom, ponieważ był oryginalny jednak z czasem zaczął sięgać dna i tak już pozostało i wątpie czy to się zmieni

bisban

southpark - ponieważ jest to moc prawdy

bisban

The Simpsons należy się szacunek za niezmienne trwanie na antenie od lat 20, chociaż miewają lepsze i gorszę odcinki. South Park powoli się wypala, pomysły się kończą i nie bawi tak jak kiedyś. Family Guy przyrównując do The Simpsons jest dosyć młodą produkcją i przez to świeżą i oryginalną. Na dzień dzisiejszy mimo wielkiego sentymentu do Homera i jego rodzinki, wybrałbym jednak Petera. Podczas oglądania Głowa rodziny częściej się śmieję.

bisban

Po co pytać o to na stronie Family Guy? a tak w ogóle to Simpsons!!!

777temida

Mi się osobiście najbardziej podobaFamily Guy i American Dad:)

ocenił(a) serial na 5
bisban

South Park najlepszy, ale w Family Guy jest więcej polskich akcentów i Gwiezdnych Wojen, a uwielbiam takie nawiązania. Poza tym w FG podobają mi się socjopatyczne zachowania Steewiego. Ale SP i tak wymiata! No, może bez ostatnich odcinków...

ocenił(a) serial na 9
bisban

Wszystkie są dobre, każdy inny. Gdybym miał wybrać jeden to FG. Uwielbiam Petera, scenki w jego głowie, te zakamuflowane lub bezpośrednie wyśmiewanie niektórych ludzkich zachowań.

ocenił(a) serial na 9
bisban

1fg, 2simps, 3sp

bisban

Bezapelacyjnie South Park!

bisban

South Park, niszczy wszystko! A raczej postać Erica Cartmana, to jest mistrz w swoim fachu! Ogólnie najbardziej śmieszą mnie żarty w SP, są wulgarne ale jednocześnie uczą, ale to w nich własnie lubię.

ocenił(a) serial na 10
IOOI

Jeśli podoba ci się South Park, to Family Guy też powinien. To jest podobny typ humoru. W South Park zabawny w zasadzie jest tylko Cartman, ewentualnie ojciec Stana czy takie postacie jak Towelie. W SP czasami mają też kosmicznie zajebiste pomysły na odcinek jak 10x12 Go God Go. Osobiście dużo bardziej cenię FG, ale to kwestia gustu.

bisban

1.South Park 10/10
2.Family Guy 8/10
3.Simpsonowie 7/10

ocenił(a) serial na 10
bisban

1. Family Guy
2. South Park (stare odcinki zasługują właściwie na nr 1 razem z FG)
3. Drawn Together
4. Metalocalypse
5. Simpsons

ocenił(a) serial na 7
bisban

Family Guy najlepszy ;)

I może drawn together, bardziej wulgarne :P

ocenił(a) serial na 10
bisban

Bezapelacyjnie najlepsze bajki dla starszych to Simpsonowie i Family Guy. Z tych polskich Kapitan Bomba.

ocenił(a) serial na 8
bisban

Family Guy

bisban

Zdecydowanie Family Guy ^ ^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones