PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 682
oceny
8,0 10 1 67682
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Wielu odcinków nie oglądałem ale już mam kilka fajnych tesktów.
Bezkonkurencyjny jak narazie był ten w odcinku z nuklearnym holokaustem:
<Peter wychodzi z piwnicy w skafandrze>
Chris: Oh no! The government is here! RUN E.T. RUUUN! xP

a inne:

*-Poprzedni Papież którego gościliśmy wyjadał wafle :D

*<Peter kupił rzeźbe Dawida> Porzyczyłem go ^^mam nadzieje ze się nie zezłoszczą o to że ten penis złamał sie w samochodzie...<wyrzuca penisa, który wpada przez okno do domu jego prezesa a prezes>: I Call You Edwardo :D

*Stewie gadajacy na podwórku przez telefon: Proszę z Pentagonem :D

*Pokazane życie Stewie'go jak był jeszcze plemnikiem a pozniej płodem :P

I WIEEELE INNYCH :D

ocenił(a) serial na 8
mlody900

2 najlepsze scenki:

1. 16 urodziny Petera Griffina, on i jakiś John??(czy James??) zdmuchują świeczki, Peter chce go pocałować a on zwala go na ziemie i Peter krzyczy:
"No John, No like that!".

2. Mały Stewie i Brian jadą do anglii i w trakcie są w Niemczech na autobusie zwiedzającym, dostają broszurki z historią Niemiec i mniej więcej taka konwersacja:
Stewie/Brian: Ale tu nie ma nic między 39 a 45
Prowadzący: Wtedy nic się nie działo, wyjechaliśmy na wakacje !!
Stewie/Brian: Przecież zaatakowaliście Polskę w 39.
Prowadzący: Nieprawda !!. Zaprosili nas na pończ więc przyjechaliśmy.

ocenił(a) serial na 10
nashi_net

Lois do Stewie
-Why don't you eat your vegetables hunny?
-Why don't you burn in hell?
xD Stewie wymiata

Albo scena gdy Stewie miał grać Jezuska w szopce Bozonarodzeniowej.
Lois: Będziesz ślicznym Jezusem Stewie.
Stewie: Gdybym był Jezusem i potrafił chodzić po wodzie, zaciągnąłbym cie na środek jeziora, włożył ci głowe pod wode i czekał aż bąbelki przestaną lecieć.
xD

No i oczywiście nieśmiertelne: The victory is mine! :D

ocenił(a) serial na 9
nashi_net

mój ulubiony tekst,padłam przy tym

ocenił(a) serial na 7
mlody900

nie wiem czy najlepsza ale najbardziej ja zapamietalem. Stewie i Brian pijani
Brian: you're drunk
Stewie: you're sexy
:) :) :)

ocenił(a) serial na 10
mlody900

Serial jest kapitalny,dużo odcinków jest na www.kreskowki.fani.pl około 60

ocenił(a) serial na 10
mlody900

sneca kiedy stewie chodzi po pokoju i zbiera rzeczy : this is mine , this i s mine and thats mine and this is mine!...u what this?- hot monogramy ... i dalsza czesc tekstu wchodzi mama i mowi zeby nie grzebal jej po rzeczach a on krzyczy ze jak on tego nie moze miez to nikt nie bedzie tego mial..(rozrywa korale mamy) wtedy mama daje mu klapsa i koraloki cudownie sie rozbryzguja <lol2> haha no poprostu to jest piekne na dodatek jego mina wtedy i ten płacz <ryk> raczej . ;d

ocenił(a) serial na 10
bluffgirl01

mnie sie podobalo to:
http://www.youtube.com/watch?v=cNkp4QF3we8

(jak nazywa sie ten odcinek?)

i w tym samym odcinku jak lois ignorowala stewiego wsadzila go do luzeczka a on krzyknal I will not be ignored!, wzial karabin z pod poduszki i zaczal szczelac po scianach (Ha Ha!)

albo to:

http://www.youtube.com/watch?v=G-zttJbPx2c

no a to...:
http://www.youtube.com/watch?v=_cO9N5wJjII&feature=related

ocenił(a) serial na 9
Jacob_Voorhees

ten pierwszy jest ze "Stewie Loves Lois "

mlody900

Moją scenką numero uno jest ta w której Peter ma zamiar wejść do pokoju Chrisa i słyszy dziwne (dosyć dwuznaczne) odgłosy, wchodzi i widzi Chrisa odbijającego paletką gumową piłeczkę. Peter daje synowi pudło ze "Świerszczykami" i wychodzi. Zamyka za sobą drzwi i znowu słychać te same odgłosy a Peter zza pazuchy wyciąga...paletkę i piłeczkę. Rozwaliło mnie to na maksa.

Oprócz tego cud Jezusa: Zamienię wode w...FUNK!!! Uwielbiam ten tekst...



mlody900

Dzisiaj obejrzałem odcinek [2x14] Let's Go to the Hop i płakałem ze śmiechu kiedy Peter parodiował Travoltę w musicalu Grace śpiewając o żabie narkotyku <hahaha>

ocenił(a) serial na 10
mlody900

wlasciwie to caly odc. I dream about jesus czy jakos tak ;D

Peter do Jezusa
Peter:You returned! you returned to bring us the good word !
Jezus:What word?
Peter:About the bird, bird,bird...

:D

ALBO TO:

Jezus idzie po wodzie z fontanny,podnosi dolara,tłum na to:
Oh my God it's Jesus, It's him, Jesus!
a Peter na to: and his best pal Peter, oh,oh,oh wow :D

Caly odcinek jest poprostu...moim ulubionym ;)

ocenił(a) serial na 10
rubia1b

mi sie rechocze po głowie ostatnio tekst z odcinka (7sezon) jak to Lois podejmowala prace w tv FOX. "Lois, get that job for FOX sake" :D

ocenił(a) serial na 7
czarnowidz

A ja praktycznie wszystkie upokorzenia Meg uwielbiam xD

Meg: Boli mnie ze moi rodzice bedą przez 5 dni koncertowac
Peter: Zaboli cie bardziej jak dostaniesz z buta

Albo Adam West i czeste nawiazania do jego roli Batmana ("już miałem doczynienia z superzłoczyńcami"

Jestem dopiero po 4x13. Wg. mnie 4 seria rządzi jak dotad ;d najwiecej jazdy po Meg xD

SzOpMaN

2x11 - Bob tęskni za mamą! Bob tęskni za mamą! (a Bob siedzi przy grobie matki)

2x06 - Numer do Hitlera, rozbrajający :D

2x09 - Nauczyciel do żydowskiego ucznia : Zdejmij tą czapkę w mojej klasie!

ocenił(a) serial na 8
mlody900

http://www.youtube.com/watch?v=ZkudqkDvu6s&feature=related
Zdecydowanie to...

pachomir

Przed chwilą oglądałem akurat ten odcinek - świetne :D

użytkownik usunięty
pachomir

http://www.youtube.com/watch?v=odEpGhaSQiA - najlepsze z 8 sezonu :D

ocenił(a) serial na 8

"SHE SAID 'DON'T SHARE ANSWERS'" <lol2>

ocenił(a) serial na 8
pachomir

Jeszcze dobra była akcja jak Peter i Lois w konkursie talentu występowali i palili trawę. Na końcu wydawało im się, że zajebiście zaśpiewali, i że wszyscy klaszczą ale przegrali i (chyba) Brian im mówił jak to naprawdę wyglądało. Padałem! :D:D

ocenił(a) serial na 9
pachomir

3 bodajze odc bo juz ogladam 8sezon ! jak te dzieci wysiadly z busa bo sie
zepsul .
dziec-mozemy skorzystac z telefonu
peter wzial strzelbe i
Peter-Jebane dzieci kukurydzy
(motyw z filmu dzieci kukurydzy jak typ prosil o telefon i nagle znikal)
po prostu boskie


Louis i Peter ciesza sie i ustalaja ze Peter mowi swoje tam co zrobil
pozniej Louis chce sie pochwalic a ten jej nie slucha i sobie idzie a przed
nosem jej drzwi zamyka xDDD


10/10 !!!!!!! najlepsza komedia na świecie >wedlug mnie

Mayurii

3 odcinek 8 sezonu - scena pierwsza, kiedy Peter i Lois kłócą się kto ma iść pierwszy do kibla. Boskie!

ocenił(a) serial na 9
Moniia

http://www.youtube.com/watch?v=26jhYeYjPVw
cały odcinek The man with two Brians (5odcinek7sezon szczególnie Jackass)
Three Kings (16odcinek7sezon) świetne

ocenił(a) serial na 10
mlody900

"Math my dear boy, is nothing more than the lesbian sister of biology." –Peter Griffin

:)

ocenił(a) serial na 8
plusq

http://www.youtube.com/watch?v=KirvNW8gPVs&feature=related

ocenił(a) serial na 10
mlody900

a nie kojarzycie tego tekstu Stewiego "Victory is mine" :D to jest dopiero tekst :P

użytkownik usunięty
sylvester20

a mi za to zapadły w pamięć m.in. :
- w odcinku, do którego scenariusze mogli przysyłać widzowie (przynajmniej
tak kojarzę), było, że Peter miał 3 życzenia i, z tego co pamiętam,
poprosił o własny motyw muzyczny (np. wstaje, patrzy przez okno, a w tle
spokojna, sielska muzyczka) oraz o dematerializację ciała i stał się taką
kupą kiślu... xD :D
- oczywiście słynne walki Petera z kogutem (kurczakiem?)! a wszystko
zaczęło się od jakiegoś kuponu, który stracił datę ważności, a który Peter
otrzymał od Pana Kurczaka.. ;]
- cudny motyw (ah!), niestety mało wykorzystywany, z .. złym bratem
bliźniakiem Petera, który ma wąsik, cylinder i się złowieszczo uśmiecha ;D

mlody900

widze temat już gdzieś zagrzebany, pozwole sobie go wyciągnąc na światło dzienne
sporo mam tych ulubionych tekstów i scenek, na tą chwile niestety wszystkich nie pamiętam ale wymienie te co mi sie nasuną :)
- scenka gdzie Stewie i Peter siedzą w kuchni i Peter ukrywa twarz za rękami po czym odsłania twarz i mówi Peekaboo, a Stewie najpierw coś tam mówi do Petera po czym wyskakuje z tekstem "gdzie on sie podział", potem dalej kontynuuje a potem mówi coś w stylu że najlepiej jest wyjść w środku zdania. :D troche tak to dziwnie opisałam ale myśle że każdy fan będzie wiedział o jaką scene chodzi :D
- w tym samym odcinku, Peter i Meg oglądają TV i pokazywali jakiegoś psa i Peter pokazuje Meg ekran i mówi "patrz Meg - pies" i potem mówił do niej jak do psa aż w końcu Meg nie wytrzymała i krzykła "im not a dog you fu**in asshole!" przy czym najlepsze była wtedy mina Petera, taki był zaskoczony o co jej chodzi :D
- kolejna scenka też z Meg, a dokładniej jak Peter I Louis zapomnieli ile ma lat i które urodziny będzie obchodzić :D
- scena w której Peter i Chris są chyba na jakimś polowaniu i idą przez las i nagle widzą jakiegoś jelenia, który zrobił sobie przerwe i pije kawe i podeszli bliżej, któryś nadepnął na gałązke i jeleń się wystraszył i szybko odjechał :D
- odcinek w którym razem z Griffinami mieszkał chyba jakiś James i spał razem z Peterem i Louis w łózku na miejscu Briana , przy nogach i śniło mu się coś i wierzgał nogami przez sen jak pies :D
- kolejny odcinek, w którym Peter został wysłany z samymi kobietami bo miał odnaleźć swoją kobiecą strone :)) i zanim się tam dostał, w pracy opowiadał kawał kolegom "na co kobietom piersi" a potem opowiedział go kobiecie a ona stała oburzona a Peter zaczał jej drugi raz ten kawał opowiadać :D
- a jeśli chodzi o Stewiego i jego teksty to moim ulubionym jest zdecydowanie "what the deuce?" :D

mlody900

Cóż, potworny humor, ale mnie to rozwaliło. Chodzi mi o odcinek, kiedy Stewie dostał rowerek od rodziców, i jakiś osiedlowy osiłek mu go ukradł. Po jakimś czasie Stewie znalazł tego chłopca, złapał, związał, i zaciągnął do piwnicy, gdzie przesłuchiwał go przywiązanego do krzesła. W tym momencie do piwnicy wchodzi Lois, i wywiązuje się następująy dialog:

Lois: Stewie... Co wy robicie?
Stewie: Bawimy się... w dom.
Lois: Ale dlaczego on jest związany?
Stewie: [chwili ciszy] To dom Romana Polańskiego.

Dla niezorientowanych w temacie - rodzinę Polańskiego (żonę i córkę) brutalnie zamordowano.

ocenił(a) serial na 7
Shpak95

Żona Polańskiego była w zaawansowanej ciąży, za parę tygodni miała rodzić. Nawiązanie do tej historii było jeszcze w którymś z wcześniejszych odcinków kiedy Peter wspomina: "Miałem kiedyś inną rodzinę" - nawiązanie do rodziny Mansona, po czym następuje retrospekcja i Peter mówi do grupki hipisów w jakimś pokoju: "Idę dziś do domu Polańskiego, mogę was wziąć ze sobą , ale nie naróbcie mi wstydu..."

A najlepsza scenka:
Stewie idzie z matką na badania okresowe do doktora, w poczekalni obok siedzi jakaś stara babcia z niemowlakiem na kolanach. I Stewie rzuca tekst do staruszki:
"Co, zgubiłaś drogę do kostnicy? Nie no, żartowałem.
(i dalej wskazując na niemowlaka) To twoje? Musze przyznać, ze jestem pod wrażeniem..."

ocenił(a) serial na 7
mlody900

"Dear diary... JACKPOT!" - Quagmire
http://www.youtube.com/watch?v=TYqpi2tNAC0

ocenił(a) serial na 10
rozkminator

mi zaś podobała się scena w odcinku jak do ich domu włamali się złodzieje, Peter stoi z kijem bejsbolowym i Meg podchodzi do niego i pyta spokojnie ze trzy razy co sięstało, Peter uderza ją w końcu kijem i mówi "jezu, meg, nie zachodź mnie tak" xDDD kto widział ten wie :P
wspomniana już wyżej scena z występem Petera i Louis jako najaranych hipisów też jest super :D
w ogóle tam jest multum zarąbistych gagów, większość tych absurdalnych retrospekcji powala mnie na kolana :P

a, przypomniało mi się - scena jak Peter chowa się z Żydami na strychu :P &lt;chrup chrup&gt;
scena "ataku" "hitlera" na "polske" i przerażenie "czechów" (gdy Peter był na jakimś szwabskim festynie, chyba 2 odcinek 1 serii)

ocenił(a) serial na 9
kokon_mw

Nie wiem czy to ten sam odcinek z włamaniem ale dobry był motyw jak wszyscy Griffinowie siedzieli na strychu (utkneli lub schowali sie przed włamywaczami) i wysłali Meg po żarcie do lodówki. Obserwowali dom przez kamery wideo i widzieli, że ją złapali. Jeden z włamywaczy podszedł do kamery i napisał na kartce: "WE GOT YOUR SON"

Lubie odcinki gdzie głównymi bohaterami są Stewie i Brian - wg mnie najlepsze postacie.
W odcinku Road to the Multiverse ładnie pojechali po Disney'u i jego antysemickich poglądach. Trafili do świata w którym wszystko wyglądało jak w straych disneyowskich bajkach - piękny sielankowy świat wszytko takie urocze, i pełne gracji... no i wchodzi żyd...
A tak w ogóle uwelbiam całą ta disneyowską scenę, ma świetnie uchwycony klimat! :)

rozkminator

haha jeszcze odnośnie Quagmire-a :D
http://www.youtube.com/watch?v=5yNaHQZrZ90&feature=related
Quagmire i jego straszne opowieści :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
__Madzia__

"Hi, I'm Peter Griffin" :D:D

ocenił(a) serial na 10
mlody900

"Optimus Prime? On tez jest żydem?" Mega :D

ocenił(a) serial na 10
xKiebab

=D Peter z wielkim zainteresowaniem wpatruje się w wirujące w pralce ubrania ...
Lois- Peter what are u doing ???
Peter- i watching soap opera =)

ocenił(a) serial na 9
plaZmus92

a pamięta ktoś odcinek jak Chris zostaje wciągnięty przez gościa z teledysku take on me? xD

jestemtwoimojcem

Jasne że tak... Nauczka na przyszłość: nigdy nie łap w supermarkecie za dłoń wystającą spomiędzy kartoników z mlekiem xD Swoją drogą twórcy Family Guy wykazują ogromne zainteresowanie starymi przebojami. Z biegu mogę wymienić chociażby: Surfin bird, Take on me, Cant touch this czy piosenki z musicalu Grease a było tego pewnie dużo dużo więcej :)

ocenił(a) serial na 9
A_R_C_H_I

jeszcze jedna wspomniana scena mnie zabila xD
mianowicie przewodnik w niemczch który na pytanie czemu nie ma nic między 39 i 44 wyglądał jak by dostał jakiegoś ataku że niby nic się wtedy nie stało xD ciekawe jak niemcy zaaregowali na ten odcinek:)

jestemtwoimojcem

Haha...z tego co pamiętam to tam było też coś w tym stylu, że Peter po ataku przewodnika stwierdza iż Niemcy napadły na Polskę na co przewodnik odpowiada: zaprosili nas na herbatę to pojechaliśmy...coś w tą mańkę xD

ocenił(a) serial na 9
A_R_C_H_I

chyba chodziło o poncz....
byłą jeszcze scena gdzie Peter jest na imprezie i wali baseballem w kule plazmową oczywiście ma zwązane oczy. Kiedy w końcu ją zbija pochyla się wklada szkło do ust i gryząc je rani sobie usta po czym mowi:
-cholere meksykańske cukierki!
swoją drogą trochę mnie ta scena.....zniesmaczyła aż syknelem;)

jestemtwoimojcem

Jop...albo mistrzowskie są też nawiązania Stewiego do jego bliżej nieokreślonej orientacji xD I może się powtórzę ale wszystkie akcje z Jezusem: zamienię wodę w...FUNK!!! Po prostu tekst legenda...

ocenił(a) serial na 9
A_R_C_H_I

mnie w steviem podoba się to że przestał marzyć o zabiciu louis.Po prostu nie podobał mi się wątek zabicia matki:P dobre też było jak w 1999 był koniec świata i wyrosły mu macki xD
albo judasz i poncujsz jak zrozumieli że maja takie same pasje:) a Meg w wersji Disneya jest OCHYDNA!!!!!!!!!!!!!!

jestemtwoimojcem

Sezon 8 odc. 2 Peter pyta Jezusa jaka religia jest najlepsza dla jego rodziny. A Jezus: Co za różnica. Wszystkie są do dupy.

prozaic

przypomniały mi się właśnie 2 scenki, tym razem ze śmiercią, jedna jak była jakaś kolacja w domu Griffinów i Brian się na niej zakrztusił jedzeniem, dzięki pomocy rodzinki z ust Briana kawałek jedzenia wyleciał prosto w usta gościa siedzącego na przeciwko i w tym momencie do drzwi zapukała Śmierć a za nią mała psia śmierć :D albo scenka jak Śmierć siedzi z jakimś starszym gościem który widocznie był już na końcówce swojej życiowej drogi :D i pisał coś na maszynie a w tym czasie Śmierć sobie siedziała w fotelu i czytała gazete i moment jak ten dziadek miał przerwe w stukaniu na maszynie i ten zryw Śmierci która myślała że dziadek umarł :D :D

ocenił(a) serial na 9
mlody900

jak dla mnie dwa najlepsze momenty to odcinek w którym braian dowiaduje się że ma syna.
<kobieta z którą ma dziecko>Braian to twój syn
<Stewie>JERRY,JERRY,JERRY
drugi to gdy syn braiana był u nich w domu i obciął Peterowi włosy na irokeza
<Peter>(do Lois) kochanie włączyłaś klimatyzacje bo jak się obudziłem to mi zimno w głowę się zrobiło
<Lois>kochanie my nie mamy klimatyzacji(patrzy na Petera) o mój Boże syn Braiana wyciął Ci irokeza
<Peter>o nie! dobrze że jestem z ciastoliny (zatkał nos i próbował wydmuchnąć powietrze a włosy mu się pojawiły)

czlowiekdobrejwoli

Świetnych scen w tym serialu na przestrzeni wszystkich sezonów jest multum... Ale dla mnie jedna z najlepszych scen to ta jak w jednym odcinku Braiana zastąpił inny (taki szary) pies. Na końcu epizodu Stewie rozmawia z nim wściekły w kuchni, a pies mówi że robił różne rzeczy z jego misiem (Rupertem)... Potem wzrok Stewiego... Chwila ciszy i scena jak Stewie ciągnie worek na śmieci zostawiający krew na chodniku. A na koniec Peter czyta list pożegnalny w którym napisane jest że pies postanowił się zabić i wyrzucić swoje zwłoki do śmieci. PO PROSTU MEGA!!!

ocenił(a) serial na 8
dino77

TAK! Tak! To moja ukochana scena! Przewijałam ją kilka razy :D
Lubię jeszcze tę, kiedy Stewie komentuje twórczość Briana:
http://www.youtube.com/watch?v=D2MWRb4Dq7w&feature=related

czlowiekdobrejwoli

Który to sezon?

ocenił(a) serial na 9
__Madzia__

s06e11 The Former Life of Brian

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones