PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 682
oceny
8,0 10 1 67682
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

haha

ocenił(a) serial na 10

kurde odcinek swietny , wreszcie spotkali sie griffinowie i simpsonowie , najlepsza walka w historii tych seriali , brakowalo mi kilku postaci ale i tak bylo ekstra . moze teraz np simpons i futurama?lub f . gay i futurama?kto wie , oby.

ocenił(a) serial na 9
parsxzywykutafon

Jak dla mnie walka była dokładnie taka, jak została w odcinku skomentowana, a sam odcinek był niestety jednym z gorszych, jeśli nie najgorszym odcinkiem FG, ale to pewnie przez Simpsonów, którym do FG duuuużo brakuje.

ocenił(a) serial na 10
GolecWTF

kwestia gustu -pozdro

GolecWTF

Jak dla mnie, to FG brakuje dużo do Simpsonów, ale faktycznie to kwestia gustu :) Te seriale mają raczej różny humor, więc nie warto się spierać :)

ocenił(a) serial na 3
parsxzywykutafon

chyba oglądalność obu tych serialu poleciała ostro w dół skoro się na to zdecydowali:). "Family Guy" jakoś nigdy do mnie nie przemawiał, a Simpsonowie skończyli się już dawno temu. Z "animacji dla dorosłych" tylko "South Park" od pierwszego odcinka aż do teraz trzyma wysoki poziom.

ocenił(a) serial na 9
el_Polaco

Jak to ktoś napisał - kwestia gustu. Jak dla mnie SP jest bardzo słabym serialem :) Po obejrzeniu dwóch sezonów sobie go darowałem :)

el_Polaco

SP jest slaby. jak chcialem obejrzec ostatnio odcinek jak zakladali firme i wymyslali nazwe ktora nie jest jeszcze zajeta to myslalem ze umre z zazenowania. kiedys nawet sie ogladalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones