PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479151}
6,5 2 531
ocen
6,5 10 1 2531
The Cleveland Show
powrót do forum serialu The Cleveland Show

Z odcinka na odcinek seriale według mnie co raz lepiej wygląda.

rabara

Popieram! Pierwszy mnie rozczarował, ale za namową oglądam dalej - i im dalej w las, tym więcej drzew XD

ocenił(a) serial na 4
rabara

Ja tam się nie zgodzę. Zmęczyłem niedawno ostatni odcinek. Obejrzenie całości zajęło mi z pół roku i oglądałem tylko w ramach przerwy między innymi, lepszymi kreskówkami tego typu.

rabara

Też byłem na początku sceptycznie nastawiony ale muszę przyznać, że się rozkręciło i bardzo przyjemnie się ogląda :) Wiadomo, że do FG się nie umywa ale jest bardzo fajne. Bardzo lubię poczucie humoru Seth'a. Chyba muszę się zabrać za American Dad'a :D A co do Cleveland Show to polecam szczególnie odcinek 1x07 o Święcie Dziękczynienia. Typowo Family Guy'owskie niszczące poczucie humoru :D

rabara

Muszę stwierdzić, że ostatnio dużo bardziej wolę CS i AD od FG. Szkoda tylko, że tłumacze napisów tego nie podzielają bo od 2 miechów niestety brak napisów do CS i AD. Macie jakieś namiary na napisy czy po prostu oglądać w oryginale?

mikamves

Ja zawsze wale bez napisów. American Dad jest dla mnie całkiem fajne... główna różnica to taka że tam ojciec to zatwardziały republikanin :D a co do CS ... kurde jestem po 1 epie i nie wiem co o nim sądzić... jak to powiedział Stewie "To teraz nawet on ma własny show?!" faktycznie, za cholerę bym tego nie przewidział :P

użytkownik usunięty
rabara

Ja oglądam na kreskóweczkach z napisami ale powiem że CD jest lepsze od FG tam jest głupi humor

ocenił(a) serial na 2
rabara

Ja powoli męczę ale coś nie podszedł tak jak np. American Dad:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones