PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565114}
7,5 3 860
ocen
7,5 10 1 3860

Family Guy Presents: Something Something Something Dark Side
powrót do forum filmu Family Guy Presents: Something Something Something Dark Side

Zupełnie nie trafiony pomysł,gwiezdne wojny same w sobie są tak NUDNE i oschłe że nawet rodzinka Griffinów nie jest w stanie sprawić aby cokolwiek związanego z tą amerykańska historyjką było zabawne.
Minimalnie film ratowały gagi NIE ZWIĄZANE z gwiezdnymi wojnami,gdyby tego nie było wyłączyłbym film po 10 minutach a tak wytrzymaliśmy jakieś dobre 25 minut.
Pozostaje mi jedynie powtórzyć się ,nudny,nudny jak cholera. Pozbawiony jaj które zawsze były w Family Guy ,robawił mine trochę fioletowy słoń za 58 tyś dolarów biegnący w prawą stronę telewizora,całkowite nieporozumienie.

EddyEddyEddy

Gwiezdne Wojny to filmowe arcydzielo tylko nie kazdy jak widac potrafi je zrozumiec

ocenił(a) film na 1
Zuku1916

Ja nie potrafię

Zuku1916

Każdy je rozumie jak chce. On i ja zrozumieliśmy i uważamy, e są nudne.

michu1945

gratuluje cierpliwosci z odpisaniem :D az glupio sie czyta komentarze sprzed tak dawna. faktycznie macie racje, nie mozna na sile wciskac swoich przekonan komus

Zuku1916

Tam... "cierpliwości"... *machnięcie ręką*. Ja po prostu niedawno ściągnąłem cały serial i nadrabiam zaległości w oglądaniu za Wami. Stanąłem na odcinku 9x06 i teraz... muszę pisać magisterkę.

Nie mniej, CIEPLUTKO pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
EddyEddyEddy

jak gwiezdne wojny nudne!!!!!!!! nie rozumiem tego stwierdzenia

ocenił(a) film na 10
EddyEddyEddy

Po cholerę zmuszałeś się to oglądać , jeżeli nie lubisz GW , młocie ?

accadacca

By mieć podstawę do wypowiadania się.

ocenił(a) film na 1
accadacca

Chciałem się o tym gniocie wypowiedzieć,aby móc to zrobić musiałem obejrzeć film,nie mam zamiaru mówić o czymś czego nie oglądałem,rozumiesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones